Zabiegi na rozstępy - jakie mają zalety?

Zabiegi na rozstępy nie bez powodu są tak popularne już od dłuższego czasu. Nie jest tajemnicą, że kobiety często walczą z przykrymi rozstępami na brzuchu, udach, pośladkach i w innych miejscach. W tym wypadku postawić możemy na kosmetyczne zabiegi, dające pożądane efekty. Co warto wiedzieć? Czym cechują się zabiegi tego rodzaju? Gdzie je wykonać?

Zabiegi na rozstępy - jakie wybrać?

Przed wyborem zabiegu często zastanawiamy się, jaki zabieg na rozstępy spełni nasze oczekiwania. Pamiętajmy o tym, aby swoje wątpliwości omówić ze specjalistą. Profesjonalne zabiegi na rozstępy dają pewność tego, że zapomnimy o nieestetycznych zmianach skórnych. Faktem jest, że w profesjonalnej placówce każda osoba skorzysta z pomocy.

Zabiegi na rozstępy są częstym wyborem wśród kobiet, ale również u mężczyzn. Nikogo to nie dziwi, gdyż rozstępy mogą wpłynąć negatywnie na nasz wygląd i samopoczucie. W tej sytuacji postawić warto na zabiegi laserowe na rozstępy lub inne propozycje, oferowane przez nasza placówkę” - mówi Karolina Formela, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Jakie zabiegi na rozstępy wybrać?

Wśród skutecznych i efektywnych zabiegów na rozstępy wyróżnić można:

  • Laserowe zabiegi - w tym wypadku stosowany jest specjalny laser, wytwarzający mikrowiązki. Mają one na celu uszkadzać naskórek i właściwą skórę. To z kolei prowadzi do intensywnej regeneracji i usuwania rozstępów.
  • Mezoterapia na rozstępy - kosmetolog dobiera odpowiednią substancję odżywczą, a następnie podaje ją do głębszych warstw skóry za pomocą igły. Redukcja rozstępów jest zauważalna bardzo szybko.
  • Zabiegi z użyciem mikronakłuć - użytkowane jest niewielkie urządzenie, które pozwala dostarczyć skórze niezawodnych substancji odżywczych.

Sprawdź więcej informacji https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/rozstepy/

Zabiegi na rozstępy - szansa na gładką skórę

Przed zabiegiem skorzystamy z darmowej konsultacji z kosmetologiem. Specjalista wskazuje przeciwwskazania, jakimi mogą być opryszczka, nowotwory, cukrzyca, świeża opalenizna, skłonności do blizn. Co do wskazań do zabiegu, wiążą się one z występowaniem rozstępów w różnych częściach ciała.

Z pewnością przed zabiegiem zapomnijmy o opalaniu. Poza tym, słuchajmy wszystkich zaleceń specjalistów. Nie trzeba bać się zabiegu, gdyż jest on bezbolesny. Trwa zazwyczaj do 60 minut i bazuje na użyciu odpowiednich sprzętów. Po wykonaniu zabiegu musimy zadbać o skórę, stosując naturalne i delikatne kosmetyki.

Podsumowanie

Zabiegi na rozstępy dają liczne efekty w postaci jędrności i gładkości skóry. Zazwyczaj trzeba wykonać kilka serii, tak aby cieszyć się skutecznością zabiegów. Zabiegi na rozstępy wykonamy w profesjonalnej placówce Clinica Cosmetologica. Możemy liczyć na kompleksowe usługi i przyjazne podejście do naszych wymogów. Zabiegi na rozstępy nie mają tajemnic dla specjalistów, działających z zaangażowaniem i doświadczeniem. Jak widzimy, zabiegi na rozstępy mają szerokie grono zwolenniczek. Jeśli chcemy postawić na niezawodne i nowoczesne zabiegi kosmetyczne na rozstępy, zwróćmy uwagę na ofertę Clinica Cosmetologica.

Zapraszamy do naszych gabinetów:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Tel. 791 604 604

Oraz

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Tel. 791 600 607