”PRACA SPRZED LAT” – SENTYMENTALNY KONKURS DLA OSÓB 50 +

Chcielibyśmy poinformować mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego, że właśnie ruszyła kolejna edycja naszego wspaniałego konkursu na najlepsze zdjęcie z czasów dawnej pracy.

Jeśli ukończyłeś 50 rok życia oraz mieszkasz w jednym z wymienionych województw, nie wahaj się i dołącz do zabawy. Pomóż nam stworzyć wyjątkową galerię, która pokaże, jak ludzie pracowali na przełomie XX/ XXI w. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć, jak zmieniły się realia zawodowe na przestrzeni lat.

Jeśli zainteresowała Cię tematyka konkursu, wyślij do redakcji portalu Aplikuj.pl maksymalnie 3 fotografie za pośrednictwem internetowego formularza zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-zgloszenie.

Do konkursu można zgłaszać się samemu, ale i z pomocą bliskich osób. Czas na nadsyłanie zdjęć upływa 28 czerwca 2022 roku. Na autorów najciekawszych prac czekają znakomite nagrody: telefony komórkowe, czy kursy komputerowe (strefakursow.pl). Do tego jeszcze wiele innych gadżetów i książek!

Szczegóły konkursu w linku poniżej:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat