Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Elbląg

Czerwiec to nie tylko jeden z najgorętszych miesięcy w Polsce. Początek czerwca zaczyna się dniem, na który czekają wszystkie dzieci.

Nasi podopieczni również nie mogli się doczekać tego jakże wyjątkowego dnia.

Z tej okazji zarówno w szkole jak i internacie odbyły się gry, turnieje i zabawy sportowe.

Zwieńczeniem tego jakże ekscytującego dnia był mecz piłki siatkowej pomiędzy reprezentacjami wychowanków i wychowawców. W otoczeniu urokliwej przyrody i świecącym nam słonku rozegraliśmy zacięte spotkanie, w którym zwycięską ekipą okazała się reprezentacja wychowanków. Było dużo śmiechu, fajnej zabawy.

Dziękujemy wszystkim grupomza doping a uczestnikom życzymy samych sukcesów na boiskach i poza nimi.

 

Opracował:

Jarosław Mostowy

 

 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w naszej szkole zorganizowany został festyn rekreacyjno-sportowy, który odbył się 01 czerwca 2021r. Zwody zostały przeprowadzone w dwóch kategoriach, drużynowej i indywidualnej. Współzawodnictwo między wszystkimi klasami zostało zorganizowane w formie Trójboju. Odbył się turniej w piłkę siatkową, wyścigi rzędów oraz turniej przeciągania liny.                                                  

Po zsumowaniu punktów okazało się, że mistrzem Szkoły została klasa Ia, drugie miejsce wywalczyła klasa VIII, trzecia była klasa IIa, czwarta zaś klasa Ib. Indywidualnie uczniowie mogli spróbować swoich sił w konkursie żonglerki piłką nożną, gdzie najlepszy wynik uzyskał Kacper Tomiński, drugi był Gracjan Duczek, trzeci zaś Oskar Płoszaj. Drugim konkursem były rzuty osobiste do kosza piłką koszykową. Ponownie najlepszy został Kacper Tomiński, drugi był Dominik Górski, trzeci zaś Oskar Płoszaj.Chętni uczniowie mogli też zaprezentować się wszystkim, próbując zostać sprawozdawcą sportowym, czy też jako wokalista, indywidualnie i w chórze, co okazało się z pozoru tylko prostym zadaniem                                                                                                      

Po zakończeniu, podsumowanie i rozdanie nagród przeprowadził dyrektor placówki p. Sławomir Żukowski.

                                                           Odpowiedzialni za organizację i przeprowadzenie: A.Dyks-Łepek; E.Tomczyński;L.Grędziński