Uwaga! Upał (komunikat RSO)

Kawka z Przedsiębiorczym Trójmiastem w Elblągu – swobodne spotkanie przy kawie

Grafika promocyjna wydarzenia Kawka z Przedsiębiorczym Trójmiastem w Elblągu – swobodne spotkanie przy kawie

W Elblągu szykuje się luźne spotkanie dla ludzi, którzy lubią rozmawiać o biznesie bez zadęcia, slajdów i sztywnej agendy To właśnie Kawka z Przedsiębiorczym Trójmiastem – wydarzenie, na którym liczą się dobre rozmowy, kawa i fajna atmosfera. Jeśli działasz w swojej firmie, prowadzisz startup, pracujesz jako freelancer albo po prostu interesuje Cię przedsiębiorczość, warto zajrzeć i zobaczyć, jak to wygląda w praktyce.

Kawka z Przedsiębiorczym Trójmiastem – szczegóły wydarzenia

  • Data: 8 lipca 2026 roku (środa)
  • Godzina: 10:00–14:00
  • Miejsce: Willa Piękny Widok, Elbląg
  • Wstęp: 0 zł
  • Liczba miejsc: ograniczona

Wydarzenie organizuje Przedsiębiorcze Trójmiasto – społeczność, która stawia na spotkania w swobodnej formule, bez „networkingu na siłę”.

Jak wygląda spotkanie w Elblągu?

Tu nie ma sceny, konferencyjnych prezentacji ani sztywnego programu. Jest za to przestrzeń na normalne rozmowy: o tym, co działa w biznesie, co nie działa, z czym mierzą się przedsiębiorcy i jakie pomysły właśnie dojrzewają

To bardziej spotkanie ludzi niż wydarzenie „do odhaczania”. Można wpaść na chwilę albo zostać dłużej, bo wszystko odbywa się w swobodnym trybie – bez presji i bez oficjalnych punktów programu.

Dla kogo może być ciekawe to spotkanie?

Najbardziej odnajdą się tu osoby, które lubią rozmawiać o prowadzeniu firmy, nowych projektach i codziennych wyzwaniach w biznesie. To dobry klimat dla właścicieli firm, osób z branży kreatywnej, freelancerów i wszystkich, którzy po prostu chcą złapać kontakt z przedsiębiorczym środowiskiem

Link do wydarzenia na Facebooku