Pomóż Kacprowi i Brunowi podczas Dni Elbląga w ten weekend
Już w ten weekend, w ramach Dni Elbląga, mieszkańcy będą mieli okazję nie tylko do zabawy, ale także do wsparcia potrzebujących. Wolontariusze będą zbierać fundusze na leczenie dwóch chłopców z naszego miasta.
  1. Wolontariusze będą zbierać datki na leczenie Kacpra Kurzawińskiego-Frączaka i Bruna Osłowskiego.
  2. Specjalne stoiska charytatywne będą dostępne na terenie Muzeum Archeologiczno-Historycznego.
  3. Możliwość zakupu słodkich przysmaków i niespodzianek za datki.
  4. Aukcja charytatywna z wyjątkową piłką z podpisami znanych osób.

W nadchodzący weekend, podczas Dni Elbląga, mieszkańcy będą mogli wesprzeć leczenie dwóch młodych chłopców – Kacpra Kurzawińskiego-Frączaka oraz Bruna Osłowskiego. Wolontariusze będą zbierać datki do specjalnych puszek, które znajdą się na terenie Muzeum Archeologiczno-Historycznego.

Na terenie muzeum znajdą się również specjalne stoiska charytatywne, na których będzie można nabyć różne smakołyki i niespodzianki w zamian za przekazany datek. To doskonała okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym – bawić się podczas Dni Elbląga i jednocześnie pomagać potrzebującym.

Warto dodać, że na rzecz Kacpra organizowane są również aukcje charytatywne. Jedną z atrakcji będzie wyjątkowa piłka z podpisami wielu znanych osób, w tym Prezydenta Elbląga Michała Missana, w ramach akcji "Piłka Wielkich Serc".

Szczegółowe informacje na temat zbiórek na leczenie obu chłopców można znaleźć na stronie Fundacji Siepomaga. To tam prowadzone są oficjalne zbiórki, które mają na celu wsparcie w leczeniu Kacpra i Bruna.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w tej charytatywnej inicjatywie. Każdy gest się liczy i może przyczynić się do poprawy zdrowia tych młodych elblążan. Razem możemy więcej!


Na podstawie: Urząd Miejski w Elblągu