Kolorowe zabawy rodzinne w CRW Dolinka - zapraszamy na imprezę z muzyką i atrakcjami
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie rodzinne w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, które odbędzie się już 2 marca. Przepełnione muzyką, zabawami i atrakcjami, to idealna okazja do spędzenia czasu razem z bliskimi. Nie przegapcie szansy na niezapomnianą noc pełną aktywności i radości na basenie.
  1. Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka organizuje dwugodzinną imprezę na basenie 2 marca.
  2. Wydarzenie zapewni zabawy dla całej rodziny, w tym konkursy i muzykę od DJa.
  3. Dostępne będą deski SUP oraz strefa chillout z leżakami i barem.
  4. Dla najmłodszych przygotowane będą specjalne strefy z zadaniami i słodkimi upominkami.
  5. Bilety w cenie 25 zł/osobę dostępne są już teraz w kasie CRW Dolinka, a ilość miejsc jest ograniczona.
  6. Impreza odbędzie się w godzinach 20:00-22:00.

Wśród fali entuzjastycznego oczekiwania na kolejne wydarzenia, które ożywiają nasze miasto, Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka przygotowuje się do zanurzenia w muzycznej i rodzinnej atmosferze. Już wkrótce, bowiem 2 marca, basen zamieni się w arenę pełną energii, barw i dźwięków, zapewniając wyśmienitą rozrywkę dla każdego z członków rodziny.

Jak zapowiada Natalia Szrama, kierownik Działu Organizacji Imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, "Rodzinna noc na Dolince jest dla każdego. Zachęcamy do przyjścia na wydarzenie całymi rodzinami, nie ma dolnej ani górnej granicy wieku". To pokazuje, że impreza jest doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu w przestrzeni przyjaznej każdej grupie wiekowej, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowym magnesem będzie muzyka, którą serwować będzie DJ, gwarantując tło idealne do zabaw w wodzie. Dla miłośników aktywności fizycznej przygotowano deski SUP i zumbę w wodzie, a także strefę chillout z leżakami, stolikami i barem. Nie lada gratką będą również specjalnie przygotowane strefy z zadaniami dla najmłodszych, gdzie za wykonanie czekają na nich słodkie upominki.

Podkreślając wyjątkowy charakter wydarzenia, organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą dmuchanych akcesoriów wodnych oraz do skorzystania z okazji do zrobienia pamiątkowych zdjęć przy specjalnie przygotowanej ściance. Zachęcamy więc do zarezerwowania biletów już dziś, aby nie przegapić tej wyjątkowej nocy na Dolince, która z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń i wspomnień dla całej rodziny.


Na podstawie: Urząd Miejski w Elblągu