Taneczny Praktis w Salsa Elbląg — piątkowy wieczór salsy, bachaty i kizomby

1 min czytania
Grafika promocyjna wydarzenia Taneczny Praktis w Salsa Elbląg — piątkowy wieczór salsy, bachaty i kizomby

To piątkowy wieczorek taneczny, gdzie można poćwiczyć kroki z zajęć i po prostu dobrze się bawić. Wpadnij na luźny praktis — zaczynamy od krótkiej, technicznej rozgrzewki, potem dwie godziny tańca w różnych rytmach.

Kiedy i gdzie (Taneczny Praktis w Salsa Elbląg)

  • 30 stycznia 2026 (piątek), godz. 20:00 – 22:00
  • Miejsce: Salsa Elbląg (dokładny adres w profilu organizatora)
  • Wstęp: 10 zł (wg znanych zasad; proszę mieć przy sobie drobne)
  • Kontakt: Jacek, tel. 660-753-635

O wydarzeniu

To nie impreza w stylu „LatinoDomówka”, tylko praktyka taneczna — miejscem jest sala, na której tańczymy to, czego uczymy się na zajęciach. Na początku, jak zwykle, do 30 minut lekcja solo na rozgrzewkę i poprawę warsztatu prowadzone przez Edyta Łotach, która serdecznie zaprasza.

W programie: salsa, bachata i kizomba — miks, który pozwala popracować nad techniką, krokami i pewnością w tańcu. Wieczór ma luźny, towarzyski charakter, więc przychodzą zarówno osoby, które dopiero zaczynają, jak i ci, którzy chcą szlifować umiejętności.

Kilka praktycznych uwag:

  • Zabierz buty na zmianę i dobry humor.
  • Kawa i herbata będą na sali; inne napoje we własnym zakresie.
  • Prośba organizatorów: po sobie sprzątamy — myjemy używane szklanki i wyrzucamy swoje opakowania do kosza.

Organizatorem jest Salsa Elbląg, a gospodarzem praktyków jest także zespół prowadzący i Edyta Łotach.

Link do wydarzenia na Facebooku

Autor: info_wydarzenia