Powiat Elbląg: ZSEiT szkołą przyjazną dla ucznia

1 min czytania

Pewny start w przyszłość, stabilizacja finansowa i dalszy rozwój w swoim zawodzie to już nie marzenie absolwentów. Nowoczesna szkoła musi zapewnić zdobywanie wiedzy, umiejętności i nowych kwalifikacji zgodnie z duchem czasu, z potrzebami rynku pracy, w nowoczesnych warunkach. Szkoła powinna umożliwić nabycie doświadczenia na rynku krajowym i poza krajem, musi pokazywać najlepsze rozwiązania i utrwalać otwartość na inne kultury. Taka jest nowoczesna szkoła i taki Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku.

Szczegółowe informacje na temat konkretnych zawodów, staży w najlepszych firmach w kraju, staży zagranicznych, możliwości zatrudnienia oraz informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2022/2023 pokazaliśmy w dniach 23 i 24 marca 2022 r. podczas Dni Otwartych.

Przygotowaliśmy ofertę kształcenia na rok 2022/2023.

  • 4-letnie liceum ogólnokształcące o ukierunkowaniu obronnym;
  • 5-letnie technikum ekonomiczne;
  • 5-letnie technikum agrobiznesu;
  • 5-letnie technikum żywienia i usług gastronomicznych;
  • 3-letnia szkoła branżowa - mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych;
  • 3-letnia szkoła branżowa - mechanik pojazdów samochodowych.

Dziękujemy gościom za odwiedziny, organizatorom za przygotowanie całego wydarzenia.

Zapraszamy do śledzenia informacji o nas na portalach społecznościowych oraz na stronie szkoły: https://www.zseit.paslek.edu.pl

info ZSEiT: Anna Zalewska



















Zobacz załączoną galerię online na:
powiat.elblag.pl/pl/strona-glowna-2/7205-zseit-szkola-przyjazna-dla-ucznia# sigProId5ae9bfe4f2

Starostwo Powiatowe w Elblągu, powiat.elblag.pl/pl/strona-glowna-2/7205-zseit-szkola-przyjazna-dla-ucznia

Autor: krystian