Wyglądaj jak syrena na ślubie!

Podkreśl swoje krągłości w naszej pochlebnej ofercie sukni syrenich. Ta sylwetka jest dopasowana w biuście, talii i biodrach, a następnie spływa od kolan w pełną spódnicę, przypominającą kształtem ogon syreny - lub czasami nazywaną rybim ogonem. Nasza kolekcja sukni Syrenka jest dostępna w szerokiej gamie tkanin - od delikatnych tiuli z misternymi koronkowymi aplikacjami, po eleganckie i rzeźbiące Mikado, zaprojektowane tak, aby podkreślić kobiece krągłości. Wyglądaj niesamowicie idąc do ołtarza w jednej z naszych oszałamiających sukni typu syrena.

CO TO JEST SUKNIA ŚLUBNA SYRENA?

Terminy "syrenka", "rybka" i "trąbka" są często używane dla podobnych kształtów sukni ślubnych, które ściśle przylegają do ciała, a następnie rozszerzają się poniżej kolan. Jest to wymarzony kształt dla panien młodych, które chcą stworzyć sylwetkę klepsydry. Suknie ślubne w kształcie ogona podkreślają talię i podkreślają krągłości. Suknie ślubne w kształcie ogona to dobry punkt pośredni pomiędzy suknią typu fit and flare a suknią typu syrena.

Spódnica stopniowo rozszerza się do połowy uda i może przypominać kształtem dzwon trąbki! Spódnica jest dobra do podkreślenia krągłości bez przyciągania zbyt dużej uwagi do nóg. Mamy sklepy w całym kraju i zespół na rękę, aby pomóc Ci znaleźć idealny ogon sukni ślubnej. Nie musisz umawiać się na wizytę, po prostu wpadnij do nas w dogodnym dla Ciebie terminie.

SUKNIE DLA DZIEWCZYNKI Z KWIATAMI

Czarująca gama sukienek dla dziewczynki z kwiatami została pięknie wykonana z najwyższej jakości tkanin ślubnych, aby stworzyć najpiękniejsze suknie, które są tak wygodne, jak są zabawne. Dostępne na SuknieBoho.pl w różnych stylach, tkaninach i rozmiarach, znajdź idealną suknię, która sprawi, że najmłodsi członkowie Twojego przyjęcia weselnego znajdą się wśród najlepiej ubranych!

SUKNIE ŚLUBNE FIT AND FLARE

Sylwetka Fit & Flare to idealna równowaga pomiędzy wygodą i stylem, dopasowana w biuście i naturalnej talii, a następnie przechodząca w pełną spódnicę. Suknie ślubne Fit & Flare wydłużają ciało i podkreślają krągłości, nie ograniczając przy tym ruchów, idealne do tańca! Ta ponadczasowa sylwetka jest dostępna w szerokiej gamie ekstrawaganckich tkanin, które pokazują to, co najlepsze w obszernych tiulach i misternych koronkach.