Złote Gody w Młynarach. Wandrowscy świętują pół wieku razem

Złote Gody w Młynarach. Wandrowscy świętują pół wieku razem

W Młynarach taki jubileusz nie przechodzi bez wzruszeń. Państwo Teresa i Antoni Wandrowscy obchodzili 50-lecie małżeństwa, a z życzeniami i gratulacjami przybyli do nich przedstawiciele gminy. To była chwila, w której codzienna historia zamieniła się w piękny, publicznie uhonorowany znak wierności i wspólnie przeżytych lat.

Do jubilatów dotarli burmistrz Miasta i Gminy Młynary oraz Magdalena Grochola, zastępczyni kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. Podczas spotkania padły podziękowania za lata życia opartego na wzajemnym szacunku, oddaniu i miłości, a małżonkowie zostali uhonorowani medalem Prezydenta RP. Taki gest ma znaczenie nie tylko symboliczne – przypomina, że w mieście i gminie wciąż docenia się długie, trwałe związki, budowane cierpliwie, dzień po dniu.

na podstawie: Miasto i Gmina Młynary.