Helena pożegna zimę na tafli - ostatnia Ice-Party w Elblągu

Na Lodowisku Helena sezon dobiega końca w rytmie muzyki, kolorowych świateł i ostatnich przejazdów po tafli. To ten moment, kiedy elblążanie jeszcze raz mogą wskoczyć w łyżwy, zanim lodowisko ustąpi miejsca wiosennym zmianom 🛼❄️
- Ice-Party zamknie sezon, zanim tafla przejdzie w letni tryb
- Ten sezon na Helence miał rytm świąt, hokeja i miejskiej zabawy
Ice-Party zamknie sezon, zanim tafla przejdzie w letni tryb
Najbardziej wyczekiwany finał zimy odbędzie się w piątek, 27 marca, a start zaplanowano na godz. 18:00. Na Lodowisku Helena ruszy wtedy ostatnie Ice-Party, czyli 90 minut jazdy przy muzyce i kolorowych światłach. To właśnie ten wieczór ma symbolicznie domknąć lodowy sezon w Elblągu 🎶
Wstęp jest według cennika. Bilety można kupić na miejscu w kasie albo w biletomacie, a w wypożyczalni Klubu Sportowego Orzeł łyżwy są dostępne za 10 zł. Jeśli ktoś planuje wyjście na ostatnią ślizgawkę, nie musi szukać dodatkowych formalności - wystarczy przyjść i wejść na taflę.
Ten sezon na Helence miał rytm świąt, hokeja i miejskiej zabawy
Minione miesiące na lodowisku nie ograniczały się do zwykłych ślizgawek. Były tu wydarzenia tematyczne, zimowe atrakcje dla dzieci i dorosłych, a także emocje sportowe - od meczów pierwszoligowego hokeja po turnieje organizowane przez lokalne kluby. Helena żyła nie tylko sportem, ale też tym miejskim odruchem, żeby wyjść z domu i spotkać się z ludźmi właśnie tam, gdzie coś się dzieje.
Jeszcze przez chwilę tafla będzie otwarta dla mieszkańców. Obiekt ma działać do 29 marca, a w sobotę i niedzielę wejścia przewidziano według stałego harmonogramu: 13:10, 14:20, 15:30 i 16:40. Po weekendzie ruszą już przygotowania do sezonu wiosennego i otwarcia krytego rolkowiska.
na podstawie: Ośrodek Sportu i Rekreacji Elbląg.
Ostatnie Artykuły

Iran bez filtrów w pasłęckiej bibliotece. Podróżnik opowie o kraju pełnym sprzeczności

W Pasłęku każdy los wygrywa. Biblioteka szykuje upominki dla czytelników

Pasłęk daje więcej czasu na uwagi do planu ogólnego. Będą trzy dodatkowe dyżury

Autobus linii 11 jedzie inaczej. Utrudnienia przez zablokowaną Mazurską

Strażackie święto wróci do centrum Pasłęka. Będzie apel i rodzinny piknik

Marek Wawryn w Elblągu. Wernisaż z obrazami wymagającymi czasu

Historyczny finał w Elblągu. Cztery drużyny zagrają o puchar

W Elblągu nowy laser ma pomóc w leczeniu zmian przednowotworowych skóry

Bieg Piekarczyka dorzuca pakiety, a Elbląg znów ustawia się na starcie

Puchar Polski pojawi się w Elblągu. Wielka ręczna przed weekendem

W Elblągu ruszają konsultacje o planie terenów przy ZUO

Nowe mieszkania w Olsztynku przekazane rodzinom. SIM rusza dalej

Czwórbój lekkoatletyczny w Pasłęku. Gospodarze zdobyli najwięcej medali

Kadeci z Pasłęka czuwali nad turniejem. Drużyna zdobyła pierwsze miejsce
Przydatne dane teleadresowe
- Elbląskie Centrum Usług Społecznych w Elblągu - kontakt, godziny, informacje
- Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza Nr 3 w Elblągu - kontakt, godziny, informacje
- Komenda Miejska Policji w Elblągu - kontakt, godziny, informacje
- Graniczny Inspektorat Weterynarii w Gdańsku - Punkt Kontroli w Elblągu - kontakt, godziny, informacje
- Bursa Szkolna nr 2 w Elblągu - kontakt, godziny, informacje
- Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu - kontakt, godziny, informacje
