Elbląskie tancerki z sukcesami na Mistrzostwach Polski WADF w Bydgoszczy
Elbląskie tancerki zdominowały Mistrzostwa Polski WADF, zdobywając liczne nagrody w różnych kategoriach. Wśród laureatek znalazła się również wiceprezydentka Katarzyna Wiśniewska.
  1. Elbląskie tancerki zdobyły czołowe miejsca na Mistrzostwach Polski WADF.
  2. Grupa Bonita triumfowała w kategorii Masters Latino DEBIUTY.
  3. Wiceprezydentka Katarzyna Wiśniewska zdobyła wicemistrzostwo z grupą Cubana.
  4. Dziecięce grupy również osiągnęły znaczące sukcesy.

W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski WADF w Bydgoszczy, na których tancerki z Elbląga zaprezentowały swoje umiejętności. Wśród licznych wyróżnień, pierwsze miejsce w kategorii Masters Latino DEBIUTY zdobyła grupa Bonita ze Szkoły Tańca Broadway.

Warto również zwrócić uwagę na sukcesy grup dziecięcych. Grupa z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar zajęła drugie miejsce w kategorii Synchronised Dance Show Latin 12-13 lat. Dziecięca grupa Baila ze Szkoły Tańca Broadway wywalczyła brązowy medal w kategorii Latino Large team Juveniles.

W kategorii Latino Master Schowcases wicemistrzostwo Polski zdobyła grupa Cubana, w której swoje taneczne pasje realizuje wiceprezydentka Elbląga Katarzyna Wiśniewska. To nie jedyny sukces elbląskich tancerek – grupa Loca uplasowała się na drugim miejscu w kategorii Choreographed Show Latin, a grupa Bella zdobyła trzecie miejsce w kategorii Latino Masters Large team.

Na piątym miejscu w kategorii Small Team Latino Masters znalazła się grupa Carmen. Te sukcesy to nie tylko powód do dumy, ale również świetna promocja miasta, które od lat pielęgnuje taneczne tradycje.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom i życzymy dalszych sukcesów na parkiecie!

Foto - FB Szkoły Tańca Broadway


UM Elbląg