Warsztaty ilustracji architektonicznej w Bibliotece Elbląskiej 23 czerwca
Podczas zbliżających się Dni Elbląga, mieszkańcy będą mieli wyjątkową okazję, by spróbować swoich sił w tworzeniu ilustracji architektonicznej. To niepowtarzalna szansa na rozwinięcie swoich artystycznych umiejętności pod okiem doświadczonej rysowniczki. Przygotowaliśmy dla Was szczegóły tego interesującego wydarzenia.

Warsztaty rysunku architektonicznego

W niedzielę, 23 czerwca, Biblioteka Elbląska przy ul. św. Ducha 3-7 otworzy swoje drzwi dla miłośników sztuki i architektury. W godzinach od 11:00 do 14:00 odbędą się tam warsztaty tworzenia ilustracji architektonicznej. Wydarzenie skierowane jest zarówno do dorosłych, jak i młodzieży powyżej 14 roku życia.

Praktyczne podejście do sztuki

Warsztaty poprowadzi Marta Lawrenc, utalentowana rysowniczka, która od lat zdobywa uznanie za swoje prace. Uczestnicy będą mieli szansę nauczyć się rysowania elbląskich budynków przy użyciu markerów, co pozwoli im na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Zajęcia będą trwały 3 godziny, z przerwą na odpoczynek.

Bezpłatne zajęcia z wymogiem rejestracji

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie pod numerem (55) 625 60 32 lub wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. To doskonała okazja, aby spędzić czas w kreatywny sposób i rozwijać swoje umiejętności pod okiem profesjonalistki.

Inspirująca atmosfera

Spotkanie w Bibliotece Elbląskiej to nie tylko możliwość nauki, ale również okazja do wymiany doświadczeń i inspiracji z innymi uczestnikami. Warto zabrać ze sobą dobry humor i otwartość na nowe doświadczenia, by w pełni skorzystać z tej artystycznej przygody.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach i życzymy wielu twórczych chwil podczas Dni Elbląga!


Urząd Miejski Elbląg