Randki ze Sztuką: Zestaw do zapamiętywania w Galerii EL
Galeria EL zaprasza na wyjątkowe warsztaty dla seniorów, które pozwolą uczestnikom przenieść się w czasie i przywołać ulubione wspomnienia. Poczuj klimat średniowiecznych murów i odkryj na nowo magię sztuki.
  1. Warsztaty dla osób 60+
  2. Termin: 12 czerwca 2024 roku, godz. 13:00-15:00
  3. Miejsce: Galeria EL, ul. Kuśnierska 6
  4. Koszt udziału: 20 zł/osoba

W środę, 12 czerwca 2024 roku, Galeria EL zaprasza seniorów na wyjątkowe warsztaty zatytułowane „Zestaw do zapamiętywania”. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 13:00 – 15:00, a jego koszt wynosi 20 zł za osobę. Miejscem spotkania będzie pracownia Galerii Laboratorium, znajdująca się przy ulicy Kuśnierskiej 6.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję przywołać i utrwalić swoje ulubione wspomnienia związane z wizytami w Galerii EL. Spacer po galerii, w tym wizyta na wystawie „Wyzwalacze” Filipa Kampki, stanie się inspiracją do stworzenia „Zestawu do zapamiętywania”. To niepowtarzalna okazja, aby poczuć chłodny powiew na skroni, dotknąć gładkiego kamienia czy przypomnieć sobie zapach średniowiecznej cegły.

Warsztaty są dedykowane osobom dorosłym w wieku 60+. Aby wziąć udział, należy zgłosić swoją chęć uczestnictwa poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub SMS-a na numer 532 885 931 z treścią „60+ czerwiec”, podając swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. W przypadku zapisywania większej liczby osób, należy podać dane każdej z nich.

Warto pamiętać, że wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z uczestnictwem w warsztatach – dopiero otrzymanie wiadomości z potwierdzeniem gwarantuje miejsce. Wszystkie prace powstałe podczas zajęć staną się własnością uczestników, co dodatkowo zwiększa wartość tego niezapomnianego doświadczenia.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zatrzymać chwile i cieszyć się sztuką w inspirującej atmosferze Galerii EL.


Opierając się na: UM Elbląg