Liceum Plastyczne od kilku lat współpracuje z firmą Meble Wójcik. W tym roku kolejny raz zostaliśmy zaproszeni na TARGI MEBLE POLSKA, a prace naszych uczniów z ceramiki, grafiki i rysunku zostały wkomponowane w aranżacje stoisk Meble Wójcik. Targi odbyły się 14 marca.

„Poprzez współpracę z firmą Meble Wójcik nasze prace i szkice zostały wkomponowane w pomieszczenia ich pawilonu. – relacjonuje Dominika Sambor, uczennica Liceum Plastycznego - Zobaczyliśmy, że sztuka nie tylko wzbogaca przestrzeń, ale również podkreśla estetykę i design mebli. Następnie przeszliśmy do oglądania wystaw w kolejnych pawilonach. Patrząc na ekspozycje zwracaliśmy szczególnie uwagę na loga firm oraz stylistykę wystaw, aby zaczerpnąć możliwie jak najwięcej inspiracji. Targi mebli niezwykle nam się spodobały, ponieważ zobaczyliśmy wiele interesujących i nowoczesnych rozwiązań, które można wykorzystać w pomieszczeniach.”

Serdecznie dziękujemy firmie Meble Wójcik za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Krystyna Brinkiewicz

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.