epwik

EPWiK  Sp. z o.o. informuje mieszkańców Elbląga oraz gminy Elbląg, że rozpoczyna w dn. 18.03.2019  płukanie  magistral wodociągowych i sieci rozdzielczej strefy niskiej, które potrwa do około 12.04.2019 r.

Operacja płukania obejmie dzielnice położone na zachód od ul. Robotniczej / łącznie z Zawadą /, na południe od linni ulic: Tetralna,Nowowiejska, Górnośląska, Kościuszki, Bema, Łeczycka, do trasy E7 oraz miejscowości gminy Elbląg : Kazimierzowo i Bielnik I. Płukanie sieci wodociągowej odbywać się będzie w godzinach nocnych. Bardziej szczegółowe informacje  będą podawane przed terminem płukania danego obszaru. W trakcie płukania sieci mogą pojawić się braki wody, znaczne spadki ciśnienia oraz krótkotrwałe pogorszenie parametrów jakości wody.

Za wszelkie utrudnienia w dostawie wody EPWiK Sp. z o.o. przeprasza.

Robert Danielewicz
Kierownik Pogotowia Technicznego


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.