Przerwa w dostawie wody na kilku ulicach Elbląga w środę, 12 czerwca
W związku z planowanymi pracami na sieci wodociągowej, mieszkańcy kilku ulic mogą doświadczyć spadków ciśnienia wody. Prace te mogą również wpłynąć na jakość dostarczanej wody.
  1. Prace zaplanowane na 12 czerwca 2024 r.
  2. Możliwe spadki ciśnienia wody.
  3. Przewidywany czas pracy: 8:00 - 16:00.
  4. Woda dostarczana beczkowozem w razie potrzeby.

EPWiK Sp. z o.o. informuje, że w dniu 12 czerwca 2024 roku, w godzinach od 8:00 do 16:00, będą prowadzone prace na sieci wodociągowej. W związku z tym, mieszkańcy ulic Kilińskiego, Narciarskiej, Aleksandra Fredry oraz Lotniczej mogą odczuć spadki ciśnienia wody.

Warto podkreślić, że czas trwania prac może ulec zmianie. W przypadku przedłużenia prac, EPWiK zapewni dostarczenie wody za pomocą beczkowozu. Dzięki temu mieszkańcy nie powinni odczuć większych niedogodności związanych z brakiem dostępu do bieżącej wody.

Prace mogą również spowodować czasowe pogorszenie parametrów wody. W przypadku zauważenia tego typu problemów, mieszkańcy proszeni są o kontakt z Pogotowiem Technicznym pod numerem telefonu 994.

Za wszelkie utrudnienia przeprasza EPWiK Sp. z o.o. Mieszkańcy mogą być spokojni, że wszelkie działania są podejmowane z myślą o poprawie jakości usług wodociągowych w przyszłości.


Na podst. Urząd Miejski w Elblągu