Jazzowe trio z Bydgoszczy ponownie zagra w Klubie Krypta
Jeśli jesteś miłośnikiem jazzu, nie możesz przegapić tego wydarzenia! Klub Środowisk Twórczych Krypta zaprasza na wyjątkowy wieczór pełen improwizacji jazzowych. To niepowtarzalna okazja, by posłuchać utalentowanego bydgoskiego trio, które zdobyło uznanie na arenie międzynarodowej.

Występ bydgoskiego trio w Klubie Krypta

Już w najbliższy czwartek, 4 lipca, o godzinie 19:30, Klub Środowisk Twórczych Krypta stanie się miejscem magicznego spotkania z jazzem. Na scenie zobaczymy bydgoskie trio, które zaprezentuje swoje umiejętności w zakresie improwizacji. W skład zespołu wchodzą: Antoni Borycki na pianinie, Tymoteusz Wójtewicz grający na kontrabasie oraz Norbert Itrich Jr. na perkusji.

Unikalne kompozycje i międzynarodowe uznanie

Oprócz improwizacji, muzycy wykonają również swoje autorskie kompozycje, które przyniosły im stypendium Uniwersytetu Berkeley. To nie lada osiągnięcie, które świadczy o ich wyjątkowym talencie i zaangażowaniu w rozwój muzyki jazzowej. Każdy z występów tego trio to niezapomniane doświadczenie, które potrafi poruszyć nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Wstęp wolny i niezapomniane wrażenia

Warto zaznaczyć, że wstęp na to wydarzenie jest wolny, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnym. To doskonała okazja, by spędzić wieczór w towarzystwie doskonałej muzyki i poczuć magię improwizacji na żywo. Na zdjęciu widzimy Antoniego Boryckiego, który z pewnością zachwyci swoją grą na pianinie.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i dołączcie do nas w Klubie Krypta. Czwartkowy wieczór pełen jazzu czeka na Was!


Urząd Miejski Elbląg