12 października br. odbył się w Parku Komunalnym „Bażantarnia” drużynowy finał wojewódzki szkól ponadpodstawowych w biegu na orientację. Były to zawody zorganizowane przez Elbląski Szkolny Związek Sportowy. Startowały reprezentacje szkól podstawowych i szkól ponadpodstawowych. Rywalizacja była bardzo zacięta.

Doskonale spisała się reprezentacja chłopców Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku, która zdobyła złoty medal. Natomiast dziewczęta wywalczyły zaszczytne szóste miejsce, ale i tak zdobyły bardzo dużo punktów do współzawodnictwa pomiędzy szkołami zarówno na szczeblu powiatowym, jak i wojewódzkim.