Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Elbląg

Wynajem długoterminowy samochodów w Warszawie – dlaczego warto go wybrać?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy też jesteś osobą fizyczną, masz możliwość skorzystania z usługi, jaką jest wynajem długoterminowy samochodów w Warszawie. Skierowana jest to wszystkich tych klientów, którzy potrzebują mobilności i pragną zyskać komfortowy oraz bezpieczny pojazd do realizacji swoich celów prywatnych lub zawodowych. Dlaczego warto postawić właśnie na to rozwiązanie, a nie np. leasing operacyjny? Sprawdźmy!

Wynajem długoterminowy samochodów w Warszawie, czyli szczyt popularności

Niewiele jest branż, takich jak rent a car, które rozwijałyby się w tak błyskawicznym tempie i od lat znacząco podnosiły swoją wartość. Rokrocznie jest to nawet 10%, a liczba wynajmowanych samochodów wynosiła jeszcze dwa lata temu około 17 milionów – dzisiaj prawdopodobnie jest jeszcze większa. Popularność ta i zaufanie klientów wynikają przede wszystkim z faktu, że wynajem długoterminowy samochodów Warszawa jest usługą niezwykle korzystną dla wynajmującego – może on bowiem skorzystać z nowoczesnych, doskonałych pod względem stanu technicznego pojazdów od różnych producentów, które nie zawiodą w trasie. Taki najem długoterminowy nie kosztuje dużo, a to Ty wybierasz pojazd i co za tym idzie stawkę, jaką będziesz płacić każdego miesiąca.

Dodatkowo otrzymujesz od wypożyczalni kilka pakietów, z których możesz korzystać – w ich skład wchodzą różnego rodzaju usługi dodatkowe, które pozwolą Ci jeszcze bardziej komfortowo korzystać z wynajętego samochodu. Mowa tutaj m.in. o wysokim limicie kilometrów (nawet 30-40 tysięcy), bezpłatnych usługach serwisowych, samochodzie zastępczym czy oponach zimowych, których wymiana również okaże się bezpłatna. Pakiet również wybierasz Ty, a do tego możesz skorzystać z niezwykle elastycznej oferty, w ramach której np. zwiększysz limit kilometrów albo wyjedziesz za granicę (istnieje taka możliwość!).

Dzięki temu, że istnieje możliwość skorzystania z wynajmu długoterminowego dla osób fizycznych, nie musisz posiadać firmy, aby zaopatrzyć się w nowoczesny samochód bez konieczności jego zakupu!

Długoterminowy wynajem auta czy leasing?

Jeszcze do niedawna to leasing był rozwiązaniem najchętniej wybieranym przez przedsiębiorstwa, jednak obecnie stan rzeczy nieco się zmienił i wynika to przede wszystkim z faktu, że wynajem długoterminowy samochodów w Warszawie jest rozwiązaniem korzystniejszym. Pod jakim kątem?

  • Najem długoterminowy auta jest tańszy – płacisz mniejsze miesięczne kwoty i – podobnie jak w przypadku leasingu – wszelkie odsetki możesz zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu.
  • Możesz korzystać z licznych usług dodatkowych, o których wspomnieliśmy wyżej, co zwykle nie jest możliwe w przypadku leasingu.
  • Wynajmujesz samochód na 12 miesięcy i decydujesz co robić po tym okresie – możesz zakończyć współpracę z wypożyczalnią albo przedłużyć umowę. Nie musisz natomiast wykupywać samochodu, jak w przypadku leasingu.
  • Możesz korzystać z wynajmu samochodu nawet w sytuacji, gdy nie posiadasz firmy, a potrzeby Ci samochód.

Warto również w tym miejscu dodać, że wynajem aut długoterminowy to niezwykle proste i sprawnie przeprowadzane formalności – w praktyce wystarczy tylko wypełnić formularz rezerwacji, znajdujący się na stronie internetowej wypożyczalni, a następnie podpisać umowę przy odbiorze pojazdu, aby cieszyć się wspaniałym samochodem przez najbliższe 12 miesięcy! Warto więc zainteresować się tym rozwiązaniem – zarówno w celu uzyskania komfortu i bezpieczeństwa jazdy, jak również możliwość realizowania swoich celów prywatnych i zawodowych.