W poniedziałek 20 grudnia 2021 r. w Zespole Szkół w Pasłęku odbyło się podsumowanie konkursu „MULTIMEDIALNIE O MOIM ZAWODZIE” organizowanego w ramach projektu PWSZ w Elblągu „Warmia i Mazury doradztwem zawodowym stoi!”. W etapie powiatowym I miejsce zajęła Weronika Choma uczennica IV klasy Technikum Nr 1 w Pasłęku w zawodzie technik organizacji reklamy, II miejsce Wiktoria Basarab uczennica IV klasy Technikum Nr 1 w Pasłęku w zawodzie technik hotelarstwa. Wcześniej w szkole przeprowadzono etap szkolny, w którym wyróżniono również prace Darii Kozłowskiej z II klasy i Weroniki Chałupa z III klasy kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa.

W konkursie uczestniczyli uczniowie uczęszczający do szkół kształcących w zawodach, biorących udział w projekcie Warmia i Mazury doradztwem zawodowym stoi z terenu powiatu elbląskiego. Konkurs polegał na samodzielnym wykonaniu przez ucznia prezentacji multimedialnej o zawodzie, w którym się kształci. Głównym celem było wywołanie u uczniów refleksji na temat własnej kariery zawodowej, kształtowanie wyobraźni i kreatywności uczniów dotyczącej przyszłości zawodowej oraz doskonalenie wykorzystywania w praktyce technologii informacyjnej.

Info. ZS Pasłęk

 

  • Kliknij aby powiększyć zdjęcie 1.JPG
  • Kliknij aby powiększyć zdjęcie 2.JPG
  • Kliknij aby powiększyć zdjęcie 3.JPG
  • Kliknij aby powiększyć zdjęcie 4.JPG
  •  
Zobacz załączoną galerię online na:
https://www.powiat.elblag.pl/pl/strona-glowna-2/6996-uczennice-zs-laureatkami-konkursu-multimedialnie-o-moim-zawodzie#sigProIdecee37e6f1