Trwają poszukiwania zaginionego 49- latka. Mężczyzna wyszedł z domu 3 grudnia 2021r. i do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziany był w Kortowie. Istnieje prawdopodobieństwo, że obecnie może znajdować się poza Olsztynem. Wszystkie osoby, które go widziały lub mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o pilny kontakt z policjantami prowadzącymi poszukiwania: 603 396 125 lub na numer alarmowy 112.

Jak ustalili policjanci mężczyzna w dniu zaginięcia przemieszczał się po Olsztynie środkami komunikacji miejskiej. Ostatni raz widziany był w Kortowie. Istnieje prawdopodobieństwo, że obecnie może znajdować się poza Olsztynem. W dniu zaginięcia 49- latek ubrany był w szary sweter w paski, ciemne spodnie, szare skarpety i niebieskie klapki. Mężczyzna przyjmuje leki, może potrzebować pomocy medycznej!

Wszystkie osoby, które go widziały lub mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o pilny kontakt z policjantami prowadzącymi poszukiwania: 603 396 125 lub na numer alarmowy 112.