Przed budynkiem Komisariatu Policji w Pasłęku przekazano dziś na ręce insp. Roberta Muraszko Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu kluczyki do nowej hybrydowej toyoty. To już drugie takie auto zasilające elbląski garnizon. Nowy radiowóz trafił do Komisariatu Policji w Pasłęku.
Zakup auta sfinansowano w połowie z Funduszu Wsparcia Policji, na który złożyły się środki ze Starostwa Powiatowego w Elblągu oraz Gminy Pasłęk a w połowie z funduszy Komendy Głównej Policji. Łącznie była to kwota 110 tysięcy złotych. Symbolicznego przekazania kluczyków dokonali Wiesław Śniecikowski Burmistrz Pasłęka oraz w imieniu Macieja Romanowskiego Starosty Elbląskiego, Stanisław Sołowiej Główny Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Starostwa Powiatowego w Elblągu.
Nowym radiowozem jest ekologiczna toyota corolla, która dodatkowo jest autem hybrydowym. To druga hybryda przekazana w tym roku Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu. Pierwsze takie auto trafiło na początku tygodnia do policjantów Wydziału Ruchu Drogowego.


nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

  • Kliknij aby powiększyć zdjęcie 50717-nowy-radiowoz-dla-pasleckich-policjantow-0-4.jpg
  •  
Zobacz załączoną galerię online na:
https://www.powiat.elblag.pl/pl/strona-glowna-2/6892-nowy-radiowoz-dla-pasleckich-policjantow#sigProIdbc2afe8145