Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Elbląg

Wigilia Świąt Bożego Narodzenia to najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór roku, to czas serdecznych spotkań, dzielenia się opłatkiem i składania życzeń przy stole nakrytym białym obrusem. Świąteczna i rodzinna atmosfera towarzyszyła corocznie odbywającej się w Domu Pomocy Społecznej „Krokus” we Władysławowie Wieczerzy Wigilijnej.

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej we Władysławowie Wigilię spędzili wspólnie z pracownikami Domu. Wszyscy razem zasiedli do wigilijnego stołu, na którym znalazły się tradycyjne potrawy. Przy dźwiękach kolęd łamano się opłatkiem i składano sobie życzenia świąteczne. Dyrektor Domu życzyła wszystkim dużo zdrowia, wytrwałości i abyśmy w tym samym gronie spotkali się za rok.

Wspólna Wigilia jest ważnym elementem tradycji naszego domu. Świąteczne chwile mieszkańcy spędzają razem z pracownikami. W tym dniu nikt nie powinien czuć się samotny.

Janusz Kolasiński, pracownik socjalny

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.